Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 401 Kez Okundu

İlk anal deneyimim

İlk anal deneyimim

Evli ve hayatında mutlu olan biriyim. Adım Pelinsu, 26 yaşında ve oldukça güzel bir bayanım. İlk anal deneyimim nasıl yaşandı onu sizlerle paylaşmak istiyorum. Kocam ile çok mutlu ve güzel geçen bir evliliğimiz var. Cinsel hayatımız da oldukça güzel ve etkili şekilde devam ediyordu. Bu yaz tatil için Antalya’ya gittik ve orada lüks bir otelde konakladık. Gün içerisinde yüzüp denizin tadını, akşam ise diğer tatilcilerle birlikte katıldığımız animasyonların keyfini sürüyorduk.

Eşim gün içinde veya gece gördüğü kadınların güzelliklerinin acısını bende çıkarıyor, beni bir güzel beceriyordu. Tatilimizin 10. Günü tanıştığım güzel bir kadınla sohbetimiz iyice artmıştı. Cansel ile birbirimize sürekli şakalar yapıp etrafın dikkatini fazlaca çekiyormuşuz ki eşim yanıma gelerek bize ne yapmaya çalıştığımızı sordu. Sesimizi kısarken ellerimizle ağzımızı kapatıp sohbete kaldığımız yerden devam ederken masadaki çatalı yere düşürdüm. Eğilip alırken Cansel’in altında tanga olduğunu gördüm. Onun yanına geçip tuvalete gidelim mi dedim. Tamam cevabını alır almaz erkeklerden müsaade isteyip tuvalete gittik. Orada hemen bu sıcakta tanga giyip apış aranı tahriş etmiyor musun diye sordum. Cansel ise tanganın götüne baskı yapıp kendisinin çok zevk aldığını, akşam olunca da eşine bunu anlatıp mutlu bir gece geçirdiklerini anlattı. Tanga mevzusu beni inanın o an çok etkiledi ancak daha önce hiç arkadan vermediğim için acıma korkusu bu heyecanımı engellemeye yetecek gibiydi. Cansel, erkeklerin makattan yapmaya bayıldıklarını, hele ki benimki gibi güzel götlere hayran olduklarını anlattı. Canselin de etkisiyle akşam olunca eşime arkadan istediğimi söyleyecektim. Birlikte masaya geri döndük ve eşime eğilip aşkım benim yukarı çıkmam lazım. Sende gelsen çok iyi olur çünkü sana sürprizim var dedim. Odaya çıkar çıkmaz ben banyoya gidip altımdaki normal külotu çıkardım ve içime tanga giyip sanki tüm gün üzerimdeymiş gibi onunla içeri girdim. Eşim tangamı görüp sen böyle iç çamaşırları da giyer miydin diye sordu. Tabi ki aşkım ama bu tanga kıçımın arasında göt deliğime değdiği için beni çok azdırdı. Beni arkadan becerir misin diye sordum. Eşimin önünde hemen bir kabarıklık oluştu ve azgın bir boğa gibi üzerime atladı. Beni yatağa yatırıp usulca öpücükler konduruyor, dudakları aşağılara doğru inerken vücudumun ayaklanan tüyleri ona eşlik ediyordu. Yavaş hareketlerle önce vajinamı bir güzel yaladı. Sonra anüsüme dil darbeleri eşliğinde küçük yalamalar yapıp arada dilini kıçıma sokuyordu. O kadar itinalı ve güzel davranıyordu ki inanın bir an içime sokması için yalvaracak hale geldim. Benim kıvranmalarım karşısında aldığım zevki katlamak için penisine kayganlaştırıcı jel sürdü. Sikinden arta kalan jeli kıçıma sürerken arada parmağının birini içime sokuyordu. Hiç acıtmadan parmaklamaya devam ederken penisinin başını kıçıma dayayıp götümün derinliklerine kadar yavaşça kaymasını sağladı. İlk kez anal yapıyordum ve bu ilk anal deneyimim beni çok etkilemişti. Eşimin bana karşı şefkatli ve ustaca hamleleri ilk anal deneyimimin çok hoş geçmesini ve sonunda orgazmın verdiği mutluluğu yaşamamı sağlamıştı.

İlk anal deneyimimbu şekilde gerçekleşti ve ben bu anal seksten çok zevk almıştım.  Eşimin de anal konusunda ne kadar usta olduğunu anlamam, onun daha önce anal seks yaptığının göstergesi olmuştu. Halen evliliğimiz mesut şekilde devam etmekte olup arada anal seks yapıp hem kendimi hem de eşimi mutlu ediyorum.