Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 242 Kez Okundu

Arkadaşımın Kız Kardeşinin Götünü Kanattım Sikerken

Arkadaşımın Kız Kardeşinin Götünü Kanattım Sikerken

Lisede herkes bir kere sevişmiştir. Bu kesin ama ben çok daha fazlasını yaşadım, üstelik sayısız sefer. Yakışıklı bir adamım, lisede bu durum daha da fenaydı. Şimdi 30 olsam da o dönem sarışın, kaslı ve genç bir delikanlısın. E tabi hormonları tavan yapan kızların ilgi odağı oluyorsun. Ama hiçbir zaman aptallık etmedim, bir kızın bakireliğini asla almadım. En azından önden, çünkü genelde arkadan girerdim, fena sikerdim. E tabi bu durum kızlar için de çok delice olurdu, ağlamalar & zırlamalar ama ben zorlamıyordum ya? Altıma kendileri isteye isteye yatıyorlardı.

Arkadaşımın Kız Kardeşinin Bende Gözü Varmış

Ebru isminde, bir arkadaşımın üstelik samimi bir arkadaşımın kız kardeşiyle aynı sınıftaydık. Abisi bana emanet etmişti, ilk milli olmam Ebru iledir, pek etik değil biliyorum ama ne yapabilirim, daha önce de demiştim, hormonlar başa bela. Okuldan sonra yürürüz genelde, bazen Hakan yani arkadaşım dediğim (Ebru’nun abisi) de görür, gelir ama zaten bana güvendiği için bir şey demez, o da bize katılır ama genelde yalnız yürürüz. Zamanla azdırdım kızı ya da o beni, emin değilim, bir çekim oldu ve belli ki karşılıklıydı. Hal böyle olunca eve geçmeden yoldaki o yeşil, kimselerin pek görmediği alana geçtik. Ebru sakso çekme konusunda doğuştan yetenekliymiş, ben hiçbir zaman içe girmedim, istedim ama olmadı. Yine olmaz derken o domaldı, arkadan girmemi de o söyledi hatta. Öyle güzel bir götü vardı ki anlatamam. Amıma sakın girme! Emrini de vermişti, derken başını soktum ama daha sokarken ah, oh demeye başladı. Canı yanıyordu belli hatta durmam için yalvarıyordu ama neden kaçmıyordu? Gerçekten hiçbir zaman bunu da anlamadım, zaten kaçsa kaçar, o ufak denemelerinde ellerimle tutup, kendime çekiyorum ama istese eğer gerçekten kaçabilir, kaçmadı.

E bundan cesaret alarak ben iyice sokmaya başladım derken ilk defa bir deliğe girmişim. O an baktım da şöyle hafif geriye çekilip, azıcık da kan var ve süper bir görüntü. Yalvarıyor hâlâ bana yavaş ol diye, ama yarak zaten oturmuş, ne yavaş olması. Bir hız aldım, bir sikiyorum anlatamam, yarıda bacaklarındaki derman kesildi sanırım ki dizlerinin üzerine çöktü, ben de çöktüm. Kendiliğinden domaldığı için artık daha da derine saplayabiliyorum yarağı derken boşaldım. Böylelikle en yakın arkadaşımın kız kardeşinin götünü kanattım sikerken, bu da benim için ilk ve çok farklı bir deneyim oldu, inkar edemem.